Akuarium

Shitet nga: Feti 27 Maj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me 10 peshqi edhe me dekorime komplet siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim