Akvariumi

Shitet nga: Veton 07 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin per peshqi extra i punuar me dimenzione 70 cm i gjate,35 i gjere,42 i nalt. Akuariumi posedon pomp 1200 litra nxems, drite .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim