Mbulesa

Shitet nga: xxxxxx 20 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes 2 mbulesa tresha dhe 2 njeshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim