Shes peshqi cichlid

Shitet nga: Veton 26 Jan 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes shumicen e peshqive cichlid
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim