Shitet Akuarium ///// Me Peshqi///////

Shitet nga: Bekim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   95 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi me dimeniosne 65x25x35 se me bashku mbi 50 Peshqi,,,, llojet: Gupi shumica dhe disa Plati, gjithashtu akuarium posedon Nxemsen e ujit, Pompa e oksigjenit, Pompen e jashtme dhe disa dekorime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim