Boks per qen

Shitet nga: Blendi 23 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Boks dhe kolib per qen nr 049856513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim