Bubi mashkull i perzier me haski osee nderrohet

Shitet nga: shitessi 05 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet bubi I cili esht ne gjendje shum Te mir shendetsore dhe esht extra per oborre bubi mund tee nderrohet edhe me pula Te katuni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim