Golden Retriever 11 muajsh

Shitet nga: Rodi 22 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni golden retriever me qime te gjate 11 muajsh, eshte i vaksionuar sipas keshillave te veterinarit, dhe eshte blere ne Mal te Zi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim