Golden-Retriver

Shitet nga: Arlind 24 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte 15 muajsh , eshte i degjueshem dhe i dashur per antaret e familjes poashtu eshte edhe shume i menqur qeni eshte i fotografuar sot ,...Pres telefonata serioze ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim