Haski shum imir dhe lir

Shitet nga: ajet 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet haski qmimi volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim