Husky (kerkoj husky femer per mbarsim)

Shitet nga: Egzoni 17 Pri 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   180 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni i rraces Siberian Husky mosha 1vjet e 3 muaj , gjinia mashkull, emri Bruno . I ka te gjitha vaksinat dhe eshte nje qene shum i mire per ata qe e njohin kete rrac mund ta shihni edhe ne foto. Ka nje sy te kalter dhe nje sy te kaft. Nese dikush ka qene husky gjinia femer. Kam deshir me ja shumu rodin se eshte shum i mire. Nuk eshte per shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim