Kerkohet qeni i sharit

Shitet nga: zeka 31 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
kerkohet.qeni i sharit qe osht zgidhur sot ne mengjes,me gjith zingjir dhe osht kap nga disa te rinje para stacionin policis ne pej.ata jan par nga disa polic te njofshem.por ata nuk jan identifiku hala,qeni asht ngjyr hirit dhe asht shum i veshtir.julutem atyre qe e kan qenin te na kethejn vullnetarisht,e mos te nderhyr polica,flm sot me 30.10.2015,pej jarin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim