Klysh Haski Alaskan Malamute

Shitet nga: Iliri 10 Jan 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 4 klysh Haski Alaska Malamute race e paster 100% dhe i kan 1 muaj dhe te gjitha jan femra, ndersa meshkujt nuk i shes, po ashtu e shes edhe kudren kush eshte i interesuar, per me shume informacione kontakto vetem ne viber +38649616667.
Fotot nuk jan origjinale te klyshve ama ju garantoj qe kan pamje te njejt pse nuk ja u kam bo fotot eshte se kudra eshte pak agresive kur eshte fjala per klysht...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim