Klysh haski

Shitet nga: haski i 03 Pri 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klysh haski shum te bukur, mosha 1 muj e gjys gjithsej ,jan 3 mashkuj dhe 4 femna te interesuarit let lajmrohen ne tel 049 126 658 per ma shum shikoni fotot e klyshve ni pjell me heret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim