Klysh huskye siberian

Shitet nga: Klysh huskye siberian 08 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh te races huskye siberian.
Klysht jan rod i paq dhe jo i perzier ne foto mund ti shihni klyshet dhe po i quaj ashtu prinderit e tyre.Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim