Klysh pikineza

Shitet nga: Xhavit 17 Pri 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shese klysh pikineza 5 muajsh te dy jane meshkuj te vaksionuar dhe te pastruar nga parazitet mirpres blers serioz mund te na kontaktoni edhe ne viber ne +38649774590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim