Ndrroj me pula te katundit dhe fllanza japoneze

Shitet nga: pastor 27 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni esht i races pastor gjerman esht 9 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim