Pastori Gjerman(Femer)

Shitet nga: GK 09 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Pastorin Gjerman(Femer)Mosha e saj eshte 13 Muajshe eshte shume e mire dhe e ndegjushme ka nje pedigre te mire prinderit e saj kan qen te ardhur nga sllovenija Shitet me nje qmim te arsyeshem Mund te kontaktoni ne numrin 045488404 ose viber +37745488404 ne qdo kohe me Respect GK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim