Pit Bull Terrier Red Nose

Shitet nga: Niki 03 Gsh 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Nje Pit Bull Terrier Red Nose Klysh Femer.. Osht 3 Mujash I Vakcinume Dhe Pasturar Nga Parazitet Pres Blers Serioz Qmimi Esht 200 Euro. Osht Dhe Mundshem Ndrim Si Perb. Skuter Motorr.. mbi 50 Cc. Per Me Shum Info.. Me Kontaktoni Ne Numer Whatsapp-Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim