Pitbull mashkull

Shitet nga: visar 08 Gsh 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Klyshi mashkull i Timbos dhe Gjines 1 muj e 2 jav vakcinat i ka te kryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim