Pitbull

Shitet nga: Granit 17 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi 100% pitbull femer 2 muaj e 2 jav gjak i mir ne foto jan nana dhe baba i saj per me shum kontakt ne 049165352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim