Qen

Shitet nga: piki 17 Jan 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 6 kelysh, 5 te gjinise mashkullore dhe 1 femer, race e paster american foxhound. Shiten te gjithe. CMIMI SIPAS MARREVESHJES!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim