Qen Dalmatin

Shitet nga: Drilon 06 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Dalmatin femer i races se paster, ka 1 vit e 9 muaj dhe eshte shum i shoqerushem dhe shum besnik.
Ngjyra karakteristike e Kaft, per informata me te hollesishme me kontaktoni ne nr 049462729(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim