Qen Husky

Shitet nga: Besnik 12 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qen Husky origjinal 2muaj i vakcinuar para 3jave osht pak i fshtir dhe i ndegjushem, Mund te kontaktoni ne Viber dhe Whatsapp nr 049-465-555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim