Qen Pitbull

Shitet nga: Regjep 28 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull femer 13 muj shume e mire per shtepi dhe per lojra.Kudra eshte shume e levizshme,pjella e par e saj qe 3 muj,eshte shume e mire per klysh . Shitet per arsye se kam disa pitbulla tjer dhe nuk kam mundesi ta mbaj. Ndrrim nuk boj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim