Qen Terrier Mashkull

Shitet nga: fatlind 07 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
gjith dhembet I ka qmimi osht fiks . Te interesuarit mujn me mshkru nviber dhe jau dergoj fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim