Qen i sharit

Shitet nga: Vigan berisha 25 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
eshte i mire per mu kap dhe i shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim