Qen pikinezer

Shitet nga: piki 13 Sht 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet pikinizeri i ndegjushem i mir per oborr dhe familjar mosha 18mujshe. 049476442 - 044863950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim