Qen pitbull

Shitet nga: Anonim 17 Sht 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pitbulli i cili ka 3muaj eshte shum qen i mir dhe eshte rac e paster gjina femer per me shum info kontaktoni nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim