Qen shari

Shitet nga: mistaf gashi 07 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qen te sharit 2 vitr i ka osht shum i mir por oborr si dhe osht shun i ndegjushem por pronarin ndrrimi mundeshem me makina te vjetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim