Qen te racave si: Pit Bull dhe Cane Corso

Shitet nga: Ukë Sylaj 24 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen të racave si Pitbull dhe Cane Corso këtë lloj të qenve ne i kultivojme afër 7 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim