Qen vuqak

Shitet nga: flamur 19 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qen vuqak e ka emrin roky siq pe shihni ne foto hala 4 vjet si ka bo klysh e kom rrit osht shum i meqem i ndigushem osht shum besnik per shtepi dhe po ashtu rojes i shtepis arsyja se pe shes do shperngulem ne gjermani kerkoj blers serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim