Qen

Shitet nga: Ismet 16 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes 2 klysh te races pikinez jon te fshtir i kan 1 muj e gjysme.osht 1 femer dhe nje mashkull njëri shitet 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim