Qeni I Sharrit

Shitet nga: driton 13 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni I Sharrit eshte 11muaj arsyeja pse po e shes eshte se do dal jasht vendit te jetoj dhe ska kush te kujdeset per te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim