Qeni pikinez mashkell

Shitet nga: Xhavit 27 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Asht shum I ndegjueshem dhe I shtir ..;ju mirpresim ne tel:: ne numrin e cekun ...;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim