Qeni

Shitet nga: skender 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni ka vetem tre muaj esht i ardhur nga italia.esht i eger me te panjohurin por i shoqerueshum me femijet dhe antaret e shtepis
(arsyeja pse dua ta hek esht sepse nuk kam koh te mjaftushme per tu mar me te dhe per ta trajnuar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim