Roki qen sharri

Shitet nga: osmon 15 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ka lufta Te fituara 5 dhe per Te rujtur shtepin e sht I rrezikshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim