Rottwiler

Shitet nga: hysen kadriu 22 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Han njerz si diten dhe naten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim