Shes Pit Bull Femer

Shitet nga: Noa 14 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbullin femer mosha 1 vjet per ma shum kontaktoni ne tel 049648410 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim