Siberian husky këlysh

Shitet nga: Buki 07 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 2 kelysh siberian haski mashkull dhe femer 2 muajsh kontakto ne nr e telefonit ose ne viber 24\7 online 🐺🐺
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim