Terrier Patterdale

Shitet nga: GENTL 19 Maj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Klysh te races Terrier Patterdale , per gjyeti dhe rekreacion ... klysht me garancion jepen vetem me porosi cmim i arsyeshem !!!

kontak +37745550056 .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim