Terrier Patterdale

Shitet nga: GENTL 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelysht jane Terrier Patterdale ne gjendje shendetsore te mire,kan 1muaj 4M dhe 1 F / kan fillu me ushqy dhe jane te pastruar prej paraziteve dhe jap me nje cmim te arsyeshem .

kontak +37745550056 .

Pres bleres serioz FlmNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim