Terrier Patterdale England

Shitet nga: GENTL 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Klysht Patterdale Terrier Dog jane ne gjendje shendetsore t mire, kan 3 muaj / jane te pastruar prej paraziteve ,dhe gjithe vitaminet jap me nje cmim te arsyeshem .//// mundsi ndrrimiii

kontak +37745550056 .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim