bubi

Shitet nga: blerim 12 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Bubi eshte shume i bukur dhe i dashur me femij eshte shume lajmrues i mire per shpi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim