pastor gjerman

Shitet nga: pastor gjerman 08 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet pastori gjerman. oreginal100%. i mir per oborr dhe familje i ndegjushem mosha 7mujsh Ndrrim i mundeshem 049476442. whatsaap Viber. +37744863950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim