qen bubi

Shitet nga: besimi 14 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte i ri 1e 3muaj. Eshte shume rojs i mire dhe hetues pulat nuk i han. Eshte shume i shoqerueshem me femi dhe anetaret e familjes. Shume i mire per depo apo oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim