shes haskin

Shitet nga: rilind 15 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
osht nje qen shum i meqem dhe i paq e shum i bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim