Kafaz i madh per kanarina (bylbyla)

Shitet nga: Izet 09 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shitet kafazi per kanarina/bylbyla me keto dimensione, 1.6 metra i nelt, 1.4 metra i gjate, 0.60 metra i gjere, ndahet ne tri pjese, kafazi eshte ne gjendje shume te mire (po thuajse i ri). Prodhim Italian.

Per me shume mund te kontaktoni ne 044 138 315 dhe 049 138 315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim