Papagajt kengetar

Shitet nga: Lendrit 06 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes papagajt kengetar qift mashkull femer me kafez ka vendin per ushqim dhe uj pres bleres serioz te interesuarit le te kontaktojn 049351138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim