Hardhuc Zigi

Shitet nga: ALBIN 11 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes hardhucen ''fire salamandara'' esht hardhuc e cila esht e rrall nuk gjindet leht,ben levizje te ngadalshme ,mundet te jetoj ne akuarium mundeni ta stimuloni nje botanik te vogel me pak dhe dhe uj per me shum informata kontaktoni ne whatsapp!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim